DVD, BR disk: mastering, authoring

   Výroba videoformátu DVD, BD disk (mastering) probíhá v nejvyšší možné kvalitě. Návrh a vytvoření menu (authoring) vzniká na základě Vašich požadavků na grafiku, počet a umístění kapitol. Samozřejmostí je možnost pohyblivých a ozvučených menu, jazykové a titulkové verze, vložení foto slideshow s hudbou, ...

Orientační cena: mastering a základní menu 150,- Kč
Složitější, animované menu: podrobné kapitoly, jazykové verze atd. podle hodinové sazby.

Kopie DVD jsou vyrobeny vypalováním média Verbatim s barevným potiskem v krabičce s barevným přebalem. Cena 60,- Kč. Kopie nad 50 kusů sleva 10%, nad 100 kusů 15%. U množství nad 500 kusů DVD zvažte lisování, nad 999 kusů doporučuji vyrobit lisováním s potiskem media (např. Fermata.cz). V případě natočení v HD můžete volit formát Blu-Ray Disk nebo soubor mkv, mp4.
Cena média Verbatim BD 25GB: 45,- , 50GB: 100,- , pálení: 30,-/60,- , krabička BD: 20,- , potisk, obal.

Jakýkoliv zdroj  videa lze převést na DVD  . Výsledná kvalita bude záviset pouze na kvalitě dodaného materiálu. Zpracovat lze video VHS, S-VHS, Video 8, Hi8, ... ale i  8mm film .
   U archivních snímků lze objednat  remaster obrazu  - odstranit šum, chvění barev a obraz doostřit.

   Pro dnešní ale hlavně pro budoucí diváky doporučujeme převést Vaše video archivy do digitální podoby. Nejoptimálnější pro Vás je DVD nebo archiv na HDD - formát DVD, mp4, mkv.
Doporučuji v rámci ochrany dat obojí zároveň.
videoslužby, videostudio